Hotel

  • Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia Hotelu Abidar w Ciechocinku . Nasz hotel położony jest w centrum pięknego Ciechocinka, słusznie nazywanego perłą polskich uzdrowisk. Dogodna lokalizacja hotelu umożliwia naszym Gościom szybkie dotarcie do najważniejszych atrakcji: największych i najstarszych w Europie drewnianych Tężni, Teatru Letniego, pijalni wód mineralnych w Parku Zdrojowym i zabytkowej fontanny Grzybek. Komfort pobytu i gwarancję niezapomnianego wypoczynku zapewnia naszym Gościom wysoki poziom obsługi hotelowej i elegancki z nutą orientu wystrój wnętrz.Dodatkowym udogodnieniem dla naszych gości jest komfortowy wypoczynek w klimatyzowanych pokojach.

  • Pobyt w wygodnych i gościnnych wnętrzach Hotelu Abidar jest równoznaczny z wypoczynkiem w niesamowitej atmosferze odprężenia i beztroski. Jeśli cenią sobie Państwo aurę intymności i wygody z pewnością uda nam się zapewnić Państwu warunki do spędzenia idealnego urlopu.

  • Pokoje w naszym hotelu to pełna elegancji przestrzeń wytchnienia i relaksu. Bogate śniadania podajemy w formie bufetowej a w pobliskich restauracjach(najbliższa 50 m)  można posilić się wspaniałymi daniami bufetowymi i z karty dań.

  • Profesjonalna kadra w Spa dokona wszelkich starań by Państwa pobyt upłynął w klimacie relaksu i odprężenia.
  • Jesteśmy przekonani, że przekraczając progi Hotelu Abidar, natychmiast dadzą się Państwo oczarować szczególnemu urokowi tego wyjątkowego miejsca.

  • Zapewniamy, że Hotel Abidar zawsze przyjmie Was z sympatią, a nasi pracownicy otoczą Gości odpowiednią troską.

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!