Masaże

MASAŻ KLASYCZNY – RELAKSACYJNY

CAŁEGO CIAŁA  60 min  /  160 zł

CZĘŚCIOWY  30 min  /  90 zł

Masaż segmentalny lub całościowy ciała, który wpływa nie tylko pielęgnacyjnie, ale przede wszystkim leczniczo na skórę. Usuwa obumarłe komórki naskórka, poprawia czynność wydalniczą gruczołów łojowych i potowych, polepsza ukrwienie skóry, usuwa szkodliwe produkty przemiany materii. Masaż doskonale wpływa na wygląd skóry, zwiększa się jej napięcie, staje się ona gładsza, bardziej napięta i sprężysta, stymuluje także zakończenia nerwowe w skórze.

 

AROMATYCZNY MASAŻ ŚWIECĄ            

CAŁEGO CIAŁA  60 min  /  180 zł
CZĘŚCIOWY  30 min  /  95 zł
Wyjątkowo zmysłowa ceremonia wykonywana ciepłym olejkiem ze świecy, składającym się w 100% z naturalnych wosków oraz aromatycznej mieszanki olejków eterycznych. Jego unikatowa formuła niesamowicie odżywia skórę, pozostawiając ją cudownie nawilżoną, jedwabiście gładką oraz otuloną zmysłowym zapachem. Dzięki relaksującemu ciepłu oraz obezwładniającemu aromatowi masaż pobudza zmysły i gwarantuje niepowtarzalne doznania i wyjątkowy relaks.

 

MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI  

60 min  /  220 zł

Masaż gorącymi kamieniami bazaltowymi wprowadzający w stan głębokiego relaksu, łączący w sobie elementy akupresury, aromaterapii i termoterapii. Masaż ma dobroczynny wpływ na cały organizm działając na wielu poziomach. Jego celem jest przywrócenie równowagi wewnętrznej, usunięcie napięć z ciała oraz regeneracja witalności emocjonalnej i duchowej. Masaż ten, między innymi, działa uspokajająco na układ nerwowy, łagodzi objawy stresu, reguluje napięcia organizmu, poprawia napięcie i elastyczność mięśni, regeneruje je po długotrwałym wysiłku oraz polepsza ukrwienie skóry, dzięki czemu odżywia ją i pomaga zwalczyć cellulit.

 

MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ 

CAŁEGO CIAŁA  60 min  /  200 zł
CZĘŚCIOWY  
30 min  /  120 zł

Doskonale relaksujący i uspokajający masaż antycellulitowo - drenujący z wykorzystaniem baniek chińskich. Podciśnienie, które wytwarza się w bańce przez usunięcie z niej powietrza, powoduje zassanie skóry i tkanek leżących pod bańką, wpływając na ich intensywne przekrwienie oraz wyraźną poprawę stanu mało elastycznej skóry. Masaż ten pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, przez co pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn z organizmu. W wyniku przyśpieszenia przemiany materii następuje redukcja tkanki tłuszczowej, co ma nieocenioną moc w zastosowaniu w kuracji antycellulitowej lub jako drenaż limfatyczny.   

MASAŻ REGENERUJĄCY TWARZY, SZYI, DEKOLTU, KARKU

30 min  /  95 zł 

Szczególną uwagę warto zwrócić na lecznicze i pielęgnujące właściwości masażu twarzy. Jest on stosowany w leczeniu chorób dotykających mięśni twarzy i skóry, ale trzeba także pamiętać o jego odmładzającym działaniu. Z czasem nasza skóra traci sprężystość i elastyczność i pojawiają się na niej zmarszczki. Objawy starzenia skóry można łagodzić właśnie za pomocą masażu twarzy, wykonywanego przez specjalistę Masaż twarzy znalazł zastosowanie w leczeniu porażenia nerwu twarzowego, leczeniu pooperacyjnym, zmniejszaniu obrzęków, łagodzeniu blizn i bruzd, leczeniu niektórych problemów skórnych, ujędrnianiu, wygładzaniu i uwalnianiu toksyn. Masaż to również sposób na drenaż limfatyczny twarzy i uregulowanie gospodarki wodnej. Działa relaksująco – pozwala łagodzić napięcie mięśniowe, uspokaja.

Systematycznie wykonywany masaż twarzy poprawia stan skóry i utrzymuje ją w dobrej kondycji. A połączony z umiejętnie dobranym kosmetykiem w widoczny sposób ujmuje lat 

MASAŻ GŁOWY

15 min / 50 zł

Zabieg który usuwa nagromadzone napięcie, często objawiające się sztywnością szyi, bólami głowy, przemęczeniem oraz przynoszący ulgę emocjonalną (zrelaksowanie, złagodzenie stresu, ukojenie duszy, nawiązanie bliższego kontaktu z własnym wnętrzem). Ponadto, pośrednim efektem jest lepsze zaopatrywanie cebulek włosów w substancje odżywcze i tlen, co znacznie odżywia i wzmacnia włosy. Co więcej, podczas masażu głowy martwy naskórek, który jest odpowiedzialny za blokadę porów i pobudzanie gruczołów do nadmiernej produkcji łoju, zostaje złuszczony.