Odchudzanie- odmładzanie

LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA  - jeden punkt  40 min 130 zł  

Liposukcja ultradźwiękiem to zabieg redukujący złogi tłuszczu i cellulit, znajdujące się w miejscach dla nas ważnych, tj. brzuch, uda, talia, pośladki, biodra, ręce. Podczas liposukcji ultradźwiękowej na komórki tłuszczowe działa ultradźwiękowa kawitacja, rozrywająca komórki tłuszczowe i przekształcająca je w emulsję. Liposukcja ultradźwiękowa jest zabiegiem całkowicie bezinwazyjnym i bezbolesnym, oferującym wyniki pomiarowe bez niepożądanych efektów ubocznych, które powstają podczas liposukcji chirurgicznej. zabieg  polecany  jest na brzuch , uda , pośladki, biodra, ręce .


ULTRADŹWIĘKI - ZABIEG LECZNICZY

zabieg na kolana , bark, kręgosłup , stopę , ostrogi piętowe , łokieć tenisisty, haluksy  1 punkt  15 min. 25 zł

DERMOMASAŻ PODCIŚNIENIOWY 30 min 90 zł

Jest odpowiednikiem masażu ręcznego, często stosowanego w fizykoterapii. Efektem zabiegu jest likwidacja cellulitu dzięki rozbiciu komórek tłuszczowych, co daje się zaobserwować przez widoczną redukcję obwodu ciała. Jednocześnie dermomasaż usprawnia krążenie wewnątrztkankowe, eliminuje toksyny, przyspiesza rozkład tłuszczu (lipolizę) w głębokich warstwach tkanki podskórnej, zmniejsza retencję wody oraz wspomaga regenerację skóry. Wielokierunkowe oddziaływanie na tkankę pozwala uzyskać doskonałe rezultaty nie tylko w redukcji cellulitu ale również redukcję lokalnych otłuszczeń i ujędrnienie skóry, jednym słowem przywraca harmonię sylwetki.EFEKTY DZIAŁANIA

  • modelowanie ciała - redukcja tkanki tłuszczowej
  • zmniejszenie cellulitu
  • ujędrnienie ciała
  • wspomaganie drenażu limfatycznego
  • spłycenie blizn i niwelacja rozstępówFALE RADIOWE –RF 30 min 150 zł 

Najbardziej spektakularnym zastosowaniem fal radiowych we współczesnej kosmetologii jest nieinwazyjne odmładzanie skóry,wyszczuplanie , spłycenie zmarszczek i podniesienie owalu twarzy.  Fale o częstotliwościach radiowych docierają do głębszych warstw skóry i działają na włókna kolagenu wywołując w nich efekt termiczny, natomiast warstwy powierzchowne pozostają niezmienione na skutek zastosowanego chłodzenia. Sprzyja to redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej, eliminacji cellulitu, ujędrnieniu skóry i poprawy jej elastyczności. W efekcie skóra staje się bardziej jędrna. Jeśli chodzi o redukcję tkanki tłuszczowej to wytworzone przez fale radiowe ciepło indukuje w tkankach tłuszczowych proces selektywnej termolipolizy, który prowadzi do rozkładu trójglicerydów, zawartych w adipocytach, na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol - co przyspiesza metabolizm i skutkuje redukcją tkanki tłuszczowej. Tłuszcz przemieszcza się do przestrzeni międzykomórkowej a potem przedostaje do układu krwionośnego i limfatycznego, jest trawiony przez wątrobę i wydalany przez nerki i system trawienny.

EFEKTY DZIAŁANIA

  • konturowanie ciała,
  • redukcja cellulitu,
  • zmniejszanie obwodu poszczególnych partii ciała - wyszczuplanie
  • obkurczanie i ujędrnianie skóry 

 


PROMOCJA ! BOMBA ZABIEGOWA 3 w jednym - liposukcja+drenaż+fale radiowe - 60 min 250 zł